BIURO RACHUNKOWE Z. R. Kowalscy Sp. z o.o.


KONTAKT

adres Bohaterów Września 6/204
72-600 Świnoujście
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
O FIRMIE:

BIURO RACHUNKOWE Z. R. Kowalscy Sp. z o.o. na rynku usług księgowych działamy od 1996 roku.

Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń w prowadzeniu działalności gospodarczej stworzyliśmy biuro rachunkowe w Świnoujściu przyjazne dla klienta. Nie traktujemy posiadanych informacji fachowych jak wiedzy tajemnej, dostępnej wybrańcom, ale chętnie ją Państwu przekazujemy.

Zajmujemy się zarówno zakładaniem działalności gospodarczej, w tym w formie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, jak i nadzorowaniem bieżących obowiązków podmiotów gospodarczych w stosunku do takich urzędów jak Urząd Statystyczny, Inspekcja Pracy czy Urząd Marszałkowski. Obsługujemy Urzędy Skarbowe w całej Polsce.

Otaczamy Naszych Klientów możliwie szeroką opieką. Na podstawie udzielonego pełnomocnitwa zajmujemy się wszystkimi kontaktami z Urzędem Skarbowym i z ZUSem. Obsługujemy i nadzorujemy wszystkie rodzaje kontroli jakim podlegają nasi klienci (zwykle kontrole odbywają się w naszych pomieszczeniach).

Wypełniamy naszym klientom m.in.:PIT-28, PIT-36, PIT-37, PIT-38, PIT-39, VAT-7, VAT-7K, VAT-REF

Rozliczenie podatku świnoujście jest bardzo ważnym element w dziale księgowym. Trzeba wybrać biuro rachunkowe, które ma doświdczenie w rozliczeniach podatkowych. 

Dbamy o jak najbardziej harmonijny i niezakłócony rozwój działalności "naszych" firm.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zofia, Ryszard Kowalscy