BIURO RACHUNKOWE Z. R. Kowalscy Sp. z o.o.


KONTAKT

adres Bohaterów Września 6/204
72-600 Świnoujście
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
MARKI I SPECJALIZACJE:

BIURO RACHUNKOWE Z. R. Kowalscy Sp. z o.o. znajduje się w Świnoujściu, w województwie zachodniopomorskim. Od 1996 roku zajmujemy się profesjonalnymi usługami rachunkowymi. Kompleksowo pomagamy w firmom w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Biuro rachunkowe świnoujście -  Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z licznymi obowiązkami, wśród nich - prowadzenie księgowości tzw. biuro księgowe świnoujście . Samodzielne prowadzenie dokumentacji rachunkowej może się zakończyć nieprzyjemnymi konsekwencjami wynikającymi z błędów, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów. Nasza firma od samego początku postawiła sobie za cel świadczenie usług, które są przyjazne dla Klientów działających biznesowo. Dlatego udzielamy fachowych porad, dzieląc się zdobytym podczas prawie 20 lat pracy doświadczeniem.

Zajmujemy się kompleksowo zleconymi sprawami. Poza bieżącą obsługą rachunkową firm pomagamy także Klientom stawiającym pierwsze kroki na biznesowym polu. Do naszych najważniejszych obowiązków należy utrzymywanie kontaktów z urzędami skarbowymi, dotyczących rozliczeń podatkowych oraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Dzięki naszej pomocy dokumenty finansowe firmy są w doskonałym stanie.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszym biuro rachunkowe świnoujście!


biuro rachunkowe świnoujście
biura rachunkowe świnoujście
biuro rachunkowe swinoujscie
rozliczenie podatku świnoujście
usługi księgowe świnoujście
kancelaria podatkowa świnoujście
biuro księgowe świnoujście
rachunkowość podatkowa świnoujście
główny księgowy świnoujście
biuro podatkowe świnoujście
usługi rachunkowe świnoujście